خندیدن دختر دونالد ترامپ فارغ التحصیل دونالد ترامپ

خندیدن: دختر دونالد ترامپ فارغ التحصیل دونالد ترامپ لس آنجلس زناشویی دانشگاه زندگی آرایش

گت بلاگز اخبار اجتماعی سامسونگ رجیستر شود واردات رسمی گوشی چند برابر زیاد کردن می‌یابد

مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد: با اجرای رجیستری تا آخر پاییز امسال، حدود ۱۶۰ درصد رشد در واردات رسمی انواع گوشی تلفن همراه را

سامسونگ رجیستر شود واردات رسمی گوشی چند برابر زیاد کردن می‌یابد

سامسونگ رجیستر شود واردات رسمی گوشی چند برابر زیاد کردن می یابد

عبارات مهم : اعداد

مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد: با اجرای رجیستری تا آخر پاییز امسال، حدود ۱۶۰ درصد رشد در واردات رسمی انواع گوشی تلفن همراه را شاهد بوده ایم که با اضافه شدن برند سامسونگ به طرح رجیستری، این میزان تا چند برابر زیاد کردن می یابد.

به گزارش ایسنا، آمارهای گمرک گویای آن است که تا آخر دهمین ماه سال، میزان واردات رسمی انواع گوشی گوشی رشد ۹۵ درصدی از نظر ارزش و رشد ۹۸ درصدی از نظر وزن داشته است.

سامسونگ رجیستر شود واردات رسمی گوشی چند برابر زیاد کردن می‌یابد

حتی اگر این اعداد را ۱۰۰ درصد هم در نظر بگیریم، این پرسش پیش می آید که آیا با گذشت چندین ماه از اجرای طرح رجیستری همچنان سهم واردات رسمی گوشی تلفن همراه عددی اندک است؟

البته ممکن است گفته شود واردات رسمی گوشی تلفن همراه در این مدت دو برابر شده است ولی باید توجه داشت که این ارقام در قیاس با دی ماه سال قبل انتشار یافته و در سال گذشته و پیش از اجرای طرح رجیستری تمام مسئولان کشور بر این توصیه تاکید داشتند که بیش از ۹۰ درصد واردات گوشی تلفن همراه از طریق قاچاق صورت می گیرد.

مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد: با اجرای رجیستری تا آخر پاییز امسال، حدود ۱۶۰ درصد رشد در واردات رسمی انواع گوشی تلفن همراه را

به عبارت دیگر آمارهای ارائه شده است در سال گذشته تنها مربوط به ۱۰ درصد بازار گوشی تلفن همراه بوده است و حال این سهم دو برابر شده است هست، ولی حتی دو برابر شدن این ارقام هنوز با اعداد و ارقام مطلوب فاصله بسیاری دارد و انتظار می رفت با اجرای طرح رجیستری این اعداد رشدی قابل توجه داشته باشند.

در این باره مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفت وگو با ایسنا، توضیحاتی ارائه کرد و گفت: تا آخر سه ماهه پاییز حدود ۱۶۰ درصد رشد در واردات رسمی را شاهد بوده ایم، لیکن ۵۶ میلیون دلار واردات سال قبل در این مقطع زمانی به حدود ۱۴۵ میلیون دلار رسیده و به عبارتی ۲.۵ برابر شده است است.

حمیدرضا دهقانی نیا در پاسخ به این پرسش که همچنان می توان گفت سهمی کمتر از نصف بازار از طریق واردات رسمی تامین شده است است؟ توضیح داد: یکی از دلایل این عنوان آن است که تا آخر دی ماه (مدت وقت لحاظ شده است از سوی گمرک) تعداد برندهایی که مشمول اجرای طرح رجیستری می شدند، زیاد نبودند، لیکن در آخرهای این ماه ما بعضی برندهای تازه را به طرح رجیستری اضافه کردیم و حتی بعضی مدل های سامسونگ تا ماه دوازدهم مشمول اجرای طرح رجیستری نشده است.

سامسونگ رجیستر شود واردات رسمی گوشی چند برابر زیاد کردن می‌یابد

سخنگوی طرح رجیستری همچنین به سهم ۵۰ درصدی سامسونگ در بازار گوشی های کشور اشاره کرد و گفت: اگر این برند مشمول اجرای طرح رجیستری شود این اعداد و ارقام حداقل تا چند برابر زیاد کردن خواهد داشت.

واژه های کلیدی: اعداد | همراه | واردات | سامسونگ | رجیستری | سامسونگ | اجرای طرح | مبارزه با قاچاق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz